Are you a Carer, Occupational Therapist or Physiotherapist? Join our Healsoul.

Estavera hakkında

İstanbul’da bulunan Estevera, saç ekimi, diş kozmetiği ve kozmetik cerrahi alanlarında uzmanlaşmış bir estetik tıp merkezidir.
Avrupa’nın en iyi estetik merkezi olma hedefiyle yola çıkan Estevera, kurulduğu 2003 yılından bu yana, on binlerce başarılı operasyona imza atmıştır.

Alanında uzman, seçkin cerrahlarlardan oluşan kadrosu ve hizmet kalitesiyle birlikte tıp etiğini ve hasta haklarını her zaman ön planda tutmaktadır.

Her yaptığı operasyonda mükemmeli hedefleyen Estevera, başarılı doktorlarıyla sadece standartları yakalamayı değil beklentileri de en üst seviyelere taşımayı da kendine ilke edinmiştir. Bunun için en yeni teknolojileri geliştirip, deneyimleyerek bu teknolojileri bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Kadrosunda yer alan, yaratıcı ve yenilikçi doktorlarıyla gurur duyan Estevera, saç ekiminde yeni bir yöntem olan Safir Fue tekniğini de en etkili sonucu alacak şekilde geliştirmiştir. Estevera, tarafından geliştirilen bu yöntem, Türkiye’deki bir çok saç ekim kliniğinde de uygulanmaya başlanmış ve oldukça yaygın hale gelmiştir.

Estevera, tüm hastalarının hayatlarına sağladığı pozitif değişim sayesinde estetik tıp cerrahisi alanında tüm dünyada da itibar kazanmaktadır. Kendisi gibi yeni teknolojlilere ve deneyimlere açık hastaları memnuniyetle kabul eden Estevera, tecrübeli hemşireleri ve hasta danışmalarından oluşan ekibiyle hastalarına en mükemmeli sunmaya devam etmektedir.

dddd
NMdzVdNW
Saç kaybı genel olarak yaşa ve genetik özellikle bağlı olarak erkeklerde kimi zaman da kadınlarda hormonel
images
Estevera olarak mükemmel bir gülüş için uzman dişçilerimiz ve profesyonel ekibimizle birlikte olarak size en uygun tedaviyi tasarlıyoruz.
goz-kapagi-estetigi
Kliniğimizde cerrahlarımız tarafından yapılan vücut estetiği ameliyatları çok yönlüdür. Deri sarkmalarını toparlama,

Estevera ile
Kendinizi
Özel
Hissedin.