DİŞ ESTETİĞİ

Ortodonti

Uyumsuz ve çapraşık dişlerin uyum ilişkilerini teşhis ve kontrol eden, bu durumu önlemeye çalışan ve tedavisini yapan diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.
Ortodontik tedavi sadece estetik amaçlı değildir. İleride karşılaşılması mümkün olabilecek diş eti hastalıklarının ve çene eklemindeki problemlerin önlenmesi, çiğneme işlevselliğinin sağlanmasına olanak verir
Ayrıca, konuşma bozukluğu olan bireylerin bu problemini çözmeyi amaçlar.

Holywood Smile

Estevera olarak mükemmel bir gülüş için uzman dişçilerimiz ve profesyonel ekibimizle birlikte olarak size en uygun tedaviyi tasarlıyoruz.
Diş Beyazlatma
Beyazlatma için opalescent olarak bilinen bir bileşeni kullanan bir teknolojidir. Opalescent, yüzeye nüfuz edebilen ağartıcı maddeler içerir. Diş hekimleri opalescent jellerinde beyazlatıcı ajanları tetiklemek için UV ışıklarının yardımını kullanır.
Diş Taçları
Diş kronları, en popülerleri zirkonyum olan çok çeşitli malzemeden yapılmış kapsül benzeri yapılardır. Taçlar, görünümlerini maskelemek için hasar görmüş ve çözünmüş dişlerin üzerine yerleştirilir ve dişlerin işlevini taklit edecek şekilde biçimlendirilir. Zirkonyum ve porselen gibi malzemelerle, kronlar, doğal görünümlü bir gülümseme için mevcut dişlerin rengine uyacak şekilde kolayca manipüle edilir.
Diş Kaplama
Dental kaplamalar çok yönlü dental kozmetik problemlerini düzeltmek için kullanılır. Kaplamalar, parlaklığı tekrar inci beyazlarına getirmek için her hastaya uyacak şekilde özel yapılmış kabuklu yapıdır. Kaplamalar, boşlukları doldurmak, boyutu ve yanlış hizalamaları sabitlemek ve renk bozulmasını tedavi etmek için özel olarak ön diş katmanına uygulanır. Diş kaplamaları, maliyete bağlı olarak mükemmelden pratik uygulamaya kadar geniş bir malzemeden üretilir.
Diş İmplantları
Dental implantlar, kaybedilen dişlerin yerini alan iki parçalı bir ünitedir ve genellikle titanyumdan ve bir taçdan yapılmış bir kökten oluşur. Taç, zirkonyumdan porseleniyle karıştırılmış bakıra kadar bir çok ürün yelpazesinden yapılabilir. Parçalar sıkı bir şekilde yerine oturması için çene kemiğine takılır ve titizlikle yerleştirilir. Kaybedilen dişin yerine geçerek dişin doğal işlevnin de devam etmesini sağlar.