Blog

Saç Ekimi

Androgenetik alopesi sac ekimi

Androgenetik alopesi sac ekimi

Androgenetik alopesi, kıl foliküllerinin ileri derecede minyatürizasyonu ile karakterize bir saç dökülmesi tipidir. Kıl folikülünün dolaşan antijenlere karşı sensitivitesi, genetik olarak kontrol altındadır. Saç cerrahisi, son çeyrek yüzyılda giderek artan bir potansiyelle birlikte başarıyla uygulanmaktadır. Son zamanlarda geliştirilen tekniklerle saç ekimi, daha uygun, daha etkili, daha hızlı ve daha iyi kozmetik sonuçlarla yapılabilmektedir. Saç ekimi, saçın yeniden oluşturulmasının cerrahi bir metodudur. Dermatolog saç ekimi konusunda yeterli alt yapıya sahip, eğitimli ve deneyimli olmalıdır. Saç ekimi, dermatocerrahi ünitelerinde ayaktan prosedür olarak güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Patern saç kaybı olan erkeklerde yapılabildiği gibi kadınlarda da başarı ile uygulanmaktadır. Kadın hastalarda altta yatan tüm sebepler ekarte edilmelidir. Sonuçta kadınlarda da saç ekimi cerrahisi önemli bir seçenek olmaktadır. Saç ekimi, ayrıca ihtiyaç olan ve seçilen skarlı alopesilerde kaş, kirpik, bıyık ve sakal gibi bölgelerde de deneyimli dermatologlar tarafından yapılabilmektedir.

Write a Comment

Testimonials

They have turned my life over a new leaf. I owned these guys at  @healsoul a lot for my body to be able to recover as today.

Frankie Kao
Frankie Kao

This theme @healsoul have more power than I think in the first place. It helps connect patients with potential doctor or caregiver.

Doris Jones
Doris Jones

Your help in this challenging period is greatly appreciated. Our entire family extends our thanks for what @healsoul have done.

Amy McClure
Amy McClure

They have come to me when I felt the most desperate and shed a light on my way. Thank you @healsoul center sincerely.

Selena Gollet
Selena Gollet
banner-service
This site is registered on wpml.org as a development site.